14 Aralık 2014 Pazar

Weekend Activities in Bahrain / Bahreyn'de Haftasonu AktiviteleriBahreyn e gelelim tam olarak 5 ay olmuş. Başlarda herşeyin zor geçeceğini düşünürken şu an bu kadar çabuk geçmiş olmasına inanamıyorum.  Hayatta gerçekten sabırla ve umutla herşey atlatılıyor. Epeydir buraya yazamıyorum. Çünkü çok şey atlattım, ağır sınavlar verdim ama şu an tekrar hayatım eski durağanlığına ve rutinine döndü.

Bahreyn e geldiğimizden beri eşimle her haftasonu kahvaltı için alternatifler aradık. Ancak bu arayışımız sitenin havuzu başında piknik yapmaktan öteye geçemedi ne yazık ki. Ta ki bugüne kadar. Bugün eşimle beraber yeni bir keşfe çıktık.  Evimizin balkonundan gördüğümüz ve sürekli merak ettiğimiz Ritz Carltona gitmeye karar verdik. Aralık ayında havanın sıcaklığı içimize işledi. 

 


Görüldüğü üzere cennet gibiydi heryer. Bahreyn de hiç alışık olmadığımız üzere yemyeşil bir doğa ve yürüyüş yapan insanlar... eğer sizinde buralara yolunuz düşerse kendinize benden İngiliz çayı eşliğinde bi kruvasan ısmarlayın :)  

SevgilerI have been Bahrain almost 5 months. I dont believe it. how time flies! I couldnt write here for a long time. I had a bit of a bad time. But now everything is ok and bad times is past. If you have a patience and you believe that next good days, everything will be nice.  Only a little patience...

Anyway, today my hubby and me went to Ritz for brunch. It s amazing... 

 

As you see the photograph we like there where look likes heaven. If you come to bahrain one day, you should visit there. And you should drink a cup of British tea with kruvasan. 

 


Have a nice weekend...  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder